Zawody Pływackie o Puchar Burmistrza Nowego Targu

W niedziele odbyły się Zawody Pływackie o Puchar Burmistrza Nowego Targu. Były to bardzo udane zawody dla naszych zawodników. Zdobyli 1 złoty, 6 srebrnych i 5 brązowych medali. Bardzo pięknie postępy poczyniły Jania Kinga, Jania Zofia, Walancik Dorota . Serdecznie gratulujemy wyników

Zaszufladkowano do kategorii News

Grupy paniAgnieszka Kasprzycka

PONIEDZIAŁEKŚRODAPONIEDZIAŁEKŚRODAPONIEDZIAŁEKŚRODAPONIEDZIAŁEKŚRODA
16.45-17.3016.4517.3017.3018.1518.1519.0019.00
KASPRZYCKAKASPRZYCKAKASPRZYCKAKASPRZYCKAKASPRZYCKAKASPRZYCKAKASPRZYCKAKASPRZYCKA
DB 1 TOR
Ciaputa PolaIgnatowski AntekKubus MilenaWylęgała KacperZawierucha TymoteuszSudyka FranekZawrotny MartynaZawrotny Martyna
Pitala BartekZapała WiktoriaKruczek DaniaMarkowski TytusDrabik MaxSzczeciński MateuszSzymula StanisławSzymula Stanisław
Wójtowicz TolaMichalik OliwiaTyłek MikołajKomanowska WiktoriaBuksiak Bartek Szczeciński JanCieńkosz SebastianCieńkosz Sebastian
Wójtowicz BorysCygan AmeliaSzatan AmeliaTylek MikołajBuksiak MiloszKwaśny SebastianStasiak EmiliaRuman Kornelia
Kutryba AnnaBruzda NataliaKaleta LilianaRóg ZosiaSzwarc TosiaDrabik MaxStasiak AlaSłomka Lila
Maślak WiktoriaRóg HelenaChmielarczyk AlicjaKasoń JakubTylek JakubBuksiak BartekHodurek AlicjaSłomka Antoni
Ślusarczyk WiktorYarokham BartołomiejChmielarczyk BarbaraDyja MateuszMajtyka Dawid Włoch KarolKoszut MaciejKoszut Maciej
Cwiękała TymonBala HannaDyrda MartynaSzwajnus AlaMajtyka KrysztofWłoch AleksandraJania Wiktoria
Cięciel OlgaZapała AntekPietras RafałSzwajnus PawełIngarden Błażej Słowik Weronika
Łapa KacperKapure HannaBisping JanIngarden MikołajKurowski Wojtek
Lenik Marcin Petrykowski FranekSkoczylas MartynaSzatan Maciej
Lenik LauraSyrek AntoninaWojtycza GabrielaMichoń Rozalia
Zaszufladkowano do kategorii News

Grupy – pani Grażyna Owca

PONIEDZIAŁEK ŚRODA PONIEDZIAŁEK ŚRODA PONIEDZIAŁEK ŚRODA
17.00 MB NAUKA 17 MB środa17.45 DB SKRAJNY 17.45 DB SKRAJNY T18.30 3 TOR18,30 3 TOR
GRAŻYNA OWCAGRAŻYNA OWCAGRAŻYNA OWCAGRAŻYNA OWCAGRAŻYNA OWCAGRAŻYNA OWCA
Pułapa PiotrZięmbla Zuzanna Szczygiel AdamKuczaj BartekZawierucha GabrielZawierucha Gabriel 
Pułapa AleksandraGolonka GabrielaPiwowarski TomaszBałaziński AdamRuchlewicz MajaRuchlewicz Maja
Jędrocha AntoninaDydeńska NadiaDobosik MariaJędrocha OliwierZabdyr GabrielaZabdyr Gabriela
Broda KarinaOżóg GabrielaŁuba PaulinaBiela GabrielaDąbrowski MateuszSzilder Zuzanna
Kuzniar AntoninaJasek NinaLeśniewski AntekKutrzeba WiktorDąbrowski Szymon 
Matoga Natalia Matoga NataliaChlebda JakubKutrzeba FilipDąbrowska KingaKonstanty Jan
Matoga PrzemysławCaboń MikołajTupta LenaSuder Jan  
Wójcik KingaKról Antoni Suder Zofia  
Wnęk FranciszekMałkowski Aron Wilk Igor  
Śliwa TymonPawłowicz Władymir Górka Filip  
Drabik LenaGolonka Anna Bisping Antek  
Budek Dawid Matoga Przemysław Bisping Cecylia  
Budek HubertBieniek Tymoteusz Dobosz Krzysztof  
Król AntoniBujas Jan 
Zaszufladkowano do kategorii News

Grupy- pani Agnieszka Kołodziejczyk-Pustelnik

DOSKONALENIE 17.00DOSKONALENIE 17.00NAUKA 17.45NAUKA 17.45NAUKA 18.30
PONIEDZIAŁEK TOR 2ŚRODA TOR 2PONIEDZIAŁEKŚRODAŚRODA
Agnieszka PustelnikAgnieszka PustelnikAgnieszka PustelnikAgnieszka Pustelnik 
Michalik WiktoriaRaczyński SzymonMistarz LenaKuczaj ZuzannaBaran Kornelia
Kużniar FrantiszekTylek MajaSzilder SzymonKomanowski KrzysztofBzdek Antonina
Piwowarski PiotrPiwowarski PiotrObajtek IgaKasoń GabrielaBzdek Aniela
Kołodziej MajaDydeńska MilenaŚlęczka MikołajKasoń OliwiaRak Agata
Kołodziej LenaPara MikołajKubus KamilaJędrocha Natalia
Szlachetka AdamKus MikołajHodurek MajaBiela Kamil
Kus MikołajWilkołek AleksandraSzewczyk SaraSuder Łucja
Kęsek AlexandraWilkołek KingaSroka NinaSzwajnus Jan
Profic KarolinaPudlik NikolaDobosik ZofiaSurowiecka Oliwia
Lewandowska EmiliaJurkiewicz KacperSzwabowska KarolinaSurowiecka Martyna
Kania RobertCaboń JanHodurek Jakub
Wierzba MajaLitwa JakubBohdanow Adam
Litwa Jakub
Krasek Patrycja
Zaszufladkowano do kategorii News

Zapisy na zajęcia 2022/2023

Rozpoczynamy zapisy na naukę pływania od dnia 17.08.2022 w biurze MSP AQUARIUS na Krytej Pływalni Ogrodowa 19 . Biuro czynne w poniedziałki i środy od godziny 16.30 do 18 tej.

Rezerwacji można dokonać również telefonicznie pod numerem 600 225 873.

Serdecznie zapraszamy

Zarząd MSP AQUARIUS

Zaszufladkowano do kategorii News

OGŁOSZENIE

   Myślenickie Stowarzyszenie Pływackie AQUARIUS informuje:

w biurze Stowarzyszenia w dniach  06.06.2022,13.06.2022 oraz 20.06.2022 w godzinach       

                                              17.00-18.15                                                               

   ruszają wstępne zapisy na zajęcia nauki i doskonalenie pływania

na rok 2022/2023.Wszyscy chętni proszeni są o dokonanie rezerwacji zajęć. Rezerwacji można dokonać również telefonicznie pod numerem 600 225 867.

Zaszufladkowano do kategorii News