AKTUALNE LISTY 2019/2020

P. AGNIESZKA PUSTELNIK

DOSKONALENIEDOSKONALENIEDOSKONALENIE DOSKONALENIE
17.00-17.4517.00-17.4517.45-18.3017.45-18.30
PONIEDZIAŁEKŚRODAPONIEDZIAŁEKŚRODA
DSK-P.Pustelnik śr tor 2/3DSK-P.Pustelnik śr tor 2/3DSK-P.Pustelnik śr tor 2/3DSK-P.Pustelnik śr tor 2/3
TUPTA LENADUDA MILENAMICHALIK WIKTORIAPATRYCJA TUREK
DYJA MATEUSZRADWAŃSKI MACIEJWALAS MATEUSZWALAS MATEUSZ
PODMOKŁY JAKUBPODMOKŁY JAKUBWAŁAS SZYMONWAŁAS SZYMON
KUS MIKOŁAJKUS MIKOŁAJWOJTAN JAKUBZIEBA NATALIA
JASEK MILENASZYMONIAK MAJATYLEK MAJATYLEK MAJA
PAZUR FILIP SZYMONIAK OLIWIEROLKO DOMINIKALEWANDOWSKA EMILIA
BUJAS-JAWORSKI MIKOŁAJGÓRECKA AMELIAKOŁODZIEJ LENA
WOLAK JULIAKINGA JANIA
KARKOSZ AMELIAWESZKA FILIPBISPING CECYLIABISPING CECYLIA
BANACH KACPER
BANACH KACPER
ZAWIERUCHA GABRIELZAWIERUCHA GABRIEL

KOBIAŁKA ANTONIPTAK DOMINIKPTAK DOMINIK


PASIONEK JAKUBLOTOCKA ALEKSANDRA



MALINA KAROLINA
MALINA KAROLINA








P. JANICKI CEZARY

Poniedziałek17.00 JANICKIŚRODA- 17.00Poniedziałek 17.45
WAWRUCH JULIA 5BAŁAZIŃSKI ADAM 5HUDASZEK EMILIA 4,5
HORABIK KAMILBLACK KORNELIATOMASIK NADIA 6
JASEK MILENAPŁACHTA JULIAWOŁEK MAGDA 6
PAZUR FILIPKASPEREK OLASTRZĘPEK KRZYSZTOF 8
TRASKA KAMIL 2XCHANOWSKA MAJARITA OLGIERT 6
XHORABIK KAMILRITA HELENA 8
XKOSECKA AMELIA 6JAN ŁASKI 7
XTRASKA KAMILJULIA ŁASKI 5
ŻLEZARCZYK AMELIAJASEK IGAPROŚNIAK JAŚ 7
SADZIK LILIAN 11 SURUŁO MARCELINAOSINSKA KALINA
SADZIK KSAWERY 9
Ł YŻCZARZ MATEUSZ

WOLAK JANKOBIAŁKA MALWINA

KOBIAŁKA MALINAŻLEZARCZYK AMELIA
PIOTR IWAŃSKIPIOTR IWAŃSKI
TRYBAŁA KAROLINA
PSZCZOŁA ADRIANNA
KUMROWSKA JULIA
PSZCZOŁA ALEXANDRA




GRUPA NAUKAnauka środa
MAŁY BASENMAŁY BASEN
18.30-19.1518.30-19.15
Poniedziałek Janicky środa Janicky
LUBERDA ARKADIUSZLABERSZKA STAŚ
CHLEBDA ALEXANDERCHLEBDA JAKUB
CHLEBDA JAKUBCHLEBDA ALEXANDER
BOCZKAJA NIKOLABOCZKAJA NIKOLA
SZPERNOGA NIKOLA 8SUDYKA FRANCISZEK
SZPERNOGA KSAWERY 6BANIOWSKA ANIA
BIENEJ MARTYNA 9BRÓZDA WIKTOR 7
KUPIEC ANNAKUS ALICJA
KUPIEC WOJCIECHKUS WOJCIECH
PAWEŁ RYMARCZYK 7PAWEŁ RYMARCZYK
PIETRZAK MARIA
KOMINIAK MILENAKOMINIAK MILENA


P.KASPRZYCKA AGNIESZKA

MAŁY B.NAUKA MAŁY B.NAUKA duży basen-1 TORDUŻY BASEN
17.45-18.3017.45-18.3018.30-19.1518.30-19.15
PONIEDZIAŁEKŚRODAponŚRODA
OSKARTYŁEK MIKOŁAJ 1XSZYMONIAK JAN SZYMONIAK JAN
SZAFRANIEC ALEKSANDRA
OLEKSY SZYMONOLEKSY SZYMON
HAJDUK EMILIA
OLEKSY JULIAOLEKSY JULIA
PSZCZOŁA
GAWEŁ ANTONINAGAWEŁ ANTONINA
PSZCZOŁA
KLIMAS KARINAKLIMAS KARINA
KAMIŃSKI KACPER 1X
KLIMAS MAXKLIMAS MAX
MALINA OLA
DOBOSIK MARYSIADOBOSIK MARYSIA
BISPING JAN
BATKO MONIKAROZWADOWSKI JAN


KOŁODZIEJCZYK NIKOLA


SENDOR PIOTR


PIETRZAK HANNAKOWALSKA SANDRA 8
DOSKONALENIE DOSKONALENIEGRUPA ZAWODNICZA
2 TOR2 TORMŁODSZA
19.15-20.0019.15-20.0016.00-17.30
PONŚRODAA. Kasprzycka
RUMAN KORNELIADYCZ ADAMŁAPA
CHRAST MACIEJMIETKA WOJCIECHSTASIAK EMMA
WÓJCIK ANNAPIWOWARCZYK ADAMZAJĄC JULIA
KWATERA ZUZANNA DROZDZ DOMINIK
CYGAN AGATA
JULITA
CYGAN KRZYSZTOF’
CIENKOSZ SEBASTIAN
ANTEK
NIECHAJEWICZ MARTYNA
EMILIA
FIJAŁKOWKI THREY
ZABA FILIP
MOSKAL EWA
FĄFARA MIESZKO
ZAWROTNY MARTYNA
KOSZUT MACIEJ
SZATAN MACIEJ

RAPACZ KINGA

RAPACZ ZUZANNA



P.OWCA GRAŻYNA

GRUPA NAUKA GRUPA NAUKA DOSKONA. 1TORDOSKONALENIE 1TORGR. ZAAWANSOWANAGR. ZAAWANSOWANA
OWCA-PonOWCA -ŚRODAOWCA-PonOWCA -ŚRODAOWCA-PonOWCA -ŚRODA
17.00-17.4517.00-17.4517.45-18.3017.45- 18.3018.30-19.1518.30-19.15
MAŁY BASEN p. OwcaMAŁY BASEN p. OwcaDuży -SKRAJNY TORDuży -SKRAJNY TORDUŻY 2 TORDUŻY 2 TOR
SUŁKOWSKI KAMIL 4
WIDŁA PATRYKDZIADKOWIEC MARYSIAKORDULA ELIZABANIOWSKI BARTOŁOMIEJ
SUŁKOWSKI KACPER 8BAŁAZINSKA OLAHUDASZEK NATALIAPEKAŁA JAKUBJĘKOT MICHAŁBANIOWSKI JAKUB
WAWRUCH ANTEK 4SOBCZAK EWALEWANDOWSKA EMILIATUREK GABRYSIAWYSOCKA JOANNAWYSOCKA JOANNA
RADZIK KACPERMAŁKOWSKI TYTUSWŁODYKAWOSDOBOSIK JANDOBOSIK JAN
PŁATEK SEBASTIAN XCZERNIECKI OLEKWOSBOLESŁAWSKI OLGIERTBOLESŁAWSKI OLGIERT
GRUSZEWSKA TOMEKXWILK IGORWOSRYŚ AMELIARYŚ AMELIA
XGÓRKA FILIPBISPING ANTONIDOMINIK WYSOCKIDOBOSZ SZYMEK
BIELICE NATALIA KOMANOWSKA WIKTORIA
AMELIAZAWIERUCHA TYMOTEUSZTERLIKOWSKA LIWIATERLIKOWSKA LIWIA
SZUMIEC DAWIDXMKOZIK MILENAMANIECKI MICHAŁSKAŁKA MICHAŁ
WłOCH KAROLINAXBISPING ANTONISUDER JANKULCZYCKIKARKOSZ AMELIA

XTYLEK MIKOŁAJSUDER ZOSIAKORDUŁA MIKOŁAJPYRDOL ALICJA

GOLONKA ANIA 9LMALSZEWSKA CECYLIAKOZBIARZ FRANEKMATLAK ARTUR


GOLONKA GABRIELA 5XKOZBIARZ HELENA



WŁOCH JAKUBTYLEK MKOŁAJ




MARENDARCZYK BARTOSZ




PROSNIAK OLA


Zaszufladkowano do kategorii News

Zapisy 2019/2020

Serdecznie zapraszamy na zajęcia z nauki pływania i doskonalenia, które się rozpoczną 16 września.2019. Zapisy trwają do 11 września,serdecznie zapraszamy.

Zarząd MSP AQUARIUS

Zaszufladkowano do kategorii News

XXI Zawody O Puchar Burmistrza Miasta Gminy Myślenice 17.03.2019

Za nami kolejne już XXI Zawody o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice. Startowało 285 zawodników z 27 klubów województwa podkarpackiego,śląskiego i małopolskiego. Zawodnicy z MSP AQUARIUS zdobyli 8 złotych , 5 srebrnych i 2 brązowe medale gratulacje. Serdecznie dziękujemy instruktorom klubu MSP Aquarius : Agnieszce K. ,Małgorzacie S, Cezaremu J., Grażynce O i Agnieszce P. za wspaniałą pracę i pomoc w organizacji zawodów. Do zobaczenia za rok.

Zaszufladkowano do kategorii News

Otwarte Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Oświęcim , 23 – 24/11/2018

Otwarte Mistrzostwa Województwa Małopolskiego
Oświęcim
, 23 – 24/11/2018
Edgar Piechota na 100 i 200m stylem zmiennym zdobył 2 brązowe medale,serdecznie gratulujemy

 

https://www.facebook.com/MspAquariusMyslenice/photos/pcb.2173542662690050/2173542536023396/?type=3&__tn__=HH-R&eid=ARBTJ4T4JyzH8mzm7U77d78C1WMdqtCanxJZ_5JX7lst8kp–6jQK1wrRlRtsgmdi17f_z18lZ5gxMj2&__xts__%5B0%5D=68.ARCP4YdV41NrtWXYNrYneOvenBehxihQflxFE6Ys2QpiNKuyZ6_VD10PUdv0QbCY5CF0xNTYF-HqO5nlq8_OQYFAGjTwz4Q-x2ldwoBzF8y9BqUcKsPYhubPGLTFwG3JT0uFu-_AQfHveFWTsMpd0OY0Ne6_WRWDJYjD-9EUx7T-Si3C3cH4uv3vDCc2tRE9ARDp7WRetLF64g2BZyfrXr9a-lAi_J8iE6e1WmN4JlPE7isrZiwZFEFSzNBFTaJI0rw3su9PdRTFMa-4FHtlpEI5LmH2NVQR2rNA1s4IrIQF4H-WlWtogUe6aYz66x0hCBa_E17nsSB6tPvEfXwML82cGA

 

 

 

Zaszufladkowano do kategorii News

DNI WOLNE OD ZAJĘĆ

Dni wolne od zajęć w 2018/2019    
     
24,26,31 grudnia 2018    
     
22 kwietna 2019    
     
1maja 2019    
     
24 i 26 czerwca 2019  
Zaszufladkowano do kategorii News

Klub 2018

Miło nam poinformować ,że dotarła część zakupionego sprzętu pływackiego w ramach programu KLUB- edycja 2018 z dotacji Ministra Sportu i Turystyki.

Zaszufladkowano do kategorii News

ROZPOCZĘCIE ZAJĘĆ Z NAUKI I DOSKONALENIA PŁYWANIA

MSP Aquarius uprzejmie informuje ,ze zajęcia z nauki i doskonalenia pływania rozpoczynamy od 17.09.18 w poniedziałek, mamy ostanie wolne miejsca na naukę w poniedziałek18,30 i doskonaleni o 19.15 w poniedziałek i środa serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież.

Młodsza grupa zawodnicza godzina 16.00 poniedziałek i środa u p. Agnieszka Kasprzycka.

Starsza grupa zawodnicza godzina 15.30 u pani trener Małgorzata Strąg informacje o treningach podaje trener  .

Zaszufladkowano do kategorii News

ZAJĘCIA U P. AGNIESZKA KASPRZYCKA

Doskonalenie Doskonalenie Doskonalenie po roku
MAŁY B.NAUKA MAŁY B.NAUKA Duży basen
17.45-18.30 17.45-18.30 18.30-19.15
PONIEDZIAŁEK ŚRODA PONIEDZIAŁEK
Doskonalenie po roku Doskonalenie Doskonalenie
Duży basen DUŻY BASEN DUŻY BASEN
18.30-19.15 19.15-20.00 19.15-20.00
Środa Poniedziałek
Środa
GRUPA ZAWODNICZA
MŁODSZA
16.00-17.30

 

Zaszufladkowano do kategorii News

ZAJĘCIA P. CEZARY JANICKY

 DOSKONALENIE DOSKONALENIA NAUKA
DUŻY skrajny  tor1 DUŻY skrajny tor1 MAŁY Basen
17.00-17.45 17.00-17.45 17.45-18.30
Poniedziałek Janicky Środa-Janicky Poniedziałek Janicky
NAUKA  NAUKA Poniedziałek
NAUKA środa
MAŁY BASEN MAŁY BASEN MAŁY BASEN
17.45-18.30 18.30-19.15 18.30-19.15
Środa Janicky Poniedziałek Janicky Środa Janicky
     
     
   
Zaszufladkowano do kategorii News