Ferie 2018

W związku z dużym zainteresowaniem obozem dochodzeniowym w dniach  19.02.2018 do 22.02.2018 .Odbiór uczestników będzie na „górnym” parkingu Krytej pływalni AQUARIUS o godzinie 7.40 h. Dojazd od ul. Dunin-Brzezińskiego.Przywóz orientacyjnie 14-14.30h.

Zarząd MSP AQUARIUS

Zaszufladkowano do kategorii News

Klub 2017

Dzięki dofinansowaniu z #MSiT w ramach Rządowego Programu „KLUB” Stowarzyszenie MSP AQUARIUS zakupiło nowy sprzęt, który wykorzystuje do codziennych treningów dzieci i młodzieży.

Zaszufladkowano do kategorii News

NABÓR NA NAUKĘ PŁYWANIA OD LUTEGO 2018

ZAPRASZAMY NA NAUKĘ PŁYWANIA DZIECI KLAS 1-3 SZKOŁY PODSTAWOWEJ. ZAJĘCIA  RAZ W TYGODNIU O G 18.30 W PONIEDZIAŁKI !

ZAPISY W BIURZE MSP AQUARIUS

ZAJĘCIA ROZPOCZYNAMY OD 5.LUTEGO 2018 R.

Zaszufladkowano do kategorii News

III Mikołajkowa Olimpiada Pływacka 2017 o Puchar Otylii Jędrzejczak

aqua zawody

Rocznik 2003 chłopców 50m grzbietowy
1. WOJNAR Mateusz 03 KP SOKÓŁ Rzeszów 29.71 529
2. SLIWA Michał 03 MUKP FALA Ropczyce 31.02 465
3. PIECHOTA Edgar 03 MSP AQUARIUS Myślenice 31.35 450
Rocznik 2003 , Dziewcząt, 50m klasyczny
1. O`HARA Julia 03 MKS IKAR Mielec 36.50 526
2. BIELA Inga 03 MSP AQUARIUS Myślenice 37.44 488
Rocznik 2003 Chłopców, 200m klasyczny
1. SZCZEPANIK Szymon 03 KP SOKÓŁ Rzeszów 2:45.23 454 1:16.19 1:29.04
2. PIECHOTA Edgar 03 MSP AQUARIUS Myślenice 2:48.00 432 1:20.47 1:27.53

Serdecznie gratulujemy!!

Zaszufladkowano do kategorii News

Zawody Pływackie o Puchar TG Sokół Myślenice Myślenice, 19/11/2017

Zawodnicy zdobyli 6 złotych,8 srebrnych i 4 brązowe medale.Serdecznie gratulujemy i przedstawiamy poniżej medalistów:

Aquarius Myślenice

Złoty 6. Chłopców, 25m klasyczny 9 lat Szybowski Grzegorz 08 21.73

6. Chłopców, 25m klasyczny 8 – 9 lat Szybowski Grzegorz 08 21.73 15.

Mężczyzn, 50m klasyczny 14 – 15 lat Piechota Edgar 03 32.72 10.

Kobiet, 50m dowolny 14 – 15 lat Madej Faustyna 02 29.28 14.

Kobiet, 50m klasyczny 14 – 15 lat Kopp Oliwia 02 38.33 16.

Kobiet, 50m motylkowy 10 lat i starsi Madej Faustyna 02 31.84

Srebrny 11. Mężczyzn, 50m dowolny 14 – 15 lat Piechota Edgar 03 26.61 11.

Mężczyzn, 50m dowolny 10 – 11 lat Proszek Jan 06 35.33 17.

Mężczyzn, 50m motylkowy 10 lat i starsi Piechota Edgar 03 28.99 10.

Kobiet, 50m dowolny 14 – 15 lat Kopp Oliwia 02 30.18 14.

Kobiet, 50m klasyczny 14 – 15 lat Madej Faustyna 02 39.70 14.

Kobiet, 50m klasyczny 10 – 11 lat Stoch Małgorzata 07 48.40 16.

Kobiet, 50m motylkowy 10 lat i starsi Kopp Oliwia 02 33.53 18.

Mieszane, 4 x 50m dowolny Open Aquarius Myślenice 2 1:57.15

Brązowy 2. Chłopców, 25m dowolny 9 lat Szybowski Grzegorz 08 17.09 4.

Chłopców, 25m grzbietowy 9 lat Szybowski Grzegorz 08 20.06 15.

Mężczyzn, 50m klasyczny 12 – 13 lat Miska Antoni 05 43.79 12.

Kobiet, 50m grzbietowy 14 – 15 lat Szuba-Łata Daria 02 36.96

Zaszufladkowano do kategorii News

Otwarte Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Oświęcim, 10 – 11/11/2017

Bazyl Kamil, 20/4/2000 –

100m klasyczny Serie na czas 7. 1:07.96 547 1:06.26 12/3/2017 95%

200m klasyczny Serie na czas 4. 2:26.97 550 2:22.13 11/3/2017 94%

100m zmienny Serie na czas 10. 1:03.62 494 1:01.42 12/3/2017 93%

200m zmienny Serie na czas 12. 2:17.91 502 2:15.26 22/10/2017 96%

Biela Inga, 23/3/2003 6

50m dowolny Serie na czas 17. 29.68 480 30.30 17/12/2016 104%

50m klasyczny Serie na czas 4. 36.03 502 37.27 27/5/2017 107%

100m klasyczny Serie na czas 8. 1:19.87 475 1:23.57 25/2/2017 109%

200m klasyczny Serie na czas 9. 2:55.60 450 2:58.33 23/4/2017 103%

50m motylkowy Serie na czas 14. 34.36 357 35.86 27/11/2016 109%

100m zmienny Serie na czas 8. 1:12.97 468 1:17.73 27/11/2016 113%

Madej Faustyna, 23/12/2002 3

50m dowolny Serie na czas 16. 29.43 492 29.55 11/2/2017 101%

100m dowolny Serie na czas 10. 1:05.00 480 1:05.83 5/3/2017 103%

50m motylkowy Serie na czas 13. 32.76 412 33.19 5/3/2017 103%

100m zmienny Serie na czas 13. 1:15.61 421 NT –

200m zmienny Serie na czas 17. 2:47.38 385 NT –

Piechota Edgar, 14/7/2003 3

50m grzbietowy Serie na czas 8. 29.97 407 30.47 23/4/2017 103%

100m grzbietowy Serie na czas 5. 1:04.29 440 1:05.28 5/3/2017 103%

200m grzbietowy Serie na czas 7. 2:21.89 412 2:19.91 17/12/2016 97%

50m klasyczny Serie na czas 10. 33.59 424 33.02 27/5/2017 97%

100m zmienny Serie na czas 4. 1:03.78 490 NT –

200m zmienny Serie na czas 4. 2:20.58 474 2:28.64 26/11/2016 112%

Zaszufladkowano do kategorii News

Relacja z zawodów o Puchar Sokoła Myślenice z dnia 19.11.2017

guniaWe wrześniu 2017 roku rozpoczęliśmy nowy czas zmagań pływackich w grupie sportowej . Witamy nowych uczestników sekcji , którzy pomimo młodego wieku i krótkiego stażu dali się już poznać jako wspaniali zawodnicy . GRATULUJEMY!!! wspaniałych wyników wszystkim reprezentującym MSP Aquarius zarówno w zawodach Delfina jak i Sokoła . Ustanowione rekordy życiowe niech będą zachętą do dalszej pracy. Życzymy sukcesów i radości w zabawie z wodą i doskonaleniu swoich umiejętności.

IMIĘ INAZWISKO

MIEJSCE

STYL

CZAS

Baran Aleksandra

z. Sokoła

DOWOLNY/25m

36.82

Terlikowska Liwia

z. Sokoła

DOWOLNY/25m

32.62

Łopata Michał

z. Sokół

DOWOLNY/25m

25,78

z. Sokoła

GRZBIET/25m

32,99

Łapa Kamila

z. Sokoła

DOWOLNY/25m

30,57

z. Sokoła

GRZEBIET/25m

34.68

Zając Mateusz

z. Delfina

DOWOLNY/25m

29.13

z. Delfina

GRZEBIET/25m

32.12

Nosal Mateusz

z. Sokoła

DOWOLNY/50m

47.93

z. Sokoła

GRZBIET/50m

55.53

ZAWIERUCHA GABRIEL

z. Sokoła

DOWOLNY/50m

43,28

z. Sokoła

GRZBIET/50m

49,83

NIECHAJEWICZ MARTYNA

z. Delfina

DOWOLNY/25m

20,20

z. Sokoła

GRZBIET/25m

25,23

STOCH MAŁGORZATA

II miejsce z. Sokoła

KLASYK/50m

48,40

z. Sokoła

DOWOLNY/50m

32,62

BIELA JAGODA

z. Sokoła

DOWOLNY/50m

41,90

z. Sokoła

GRZBIET/50m

46,68

PODMOKŁY JAKUB

z. Delfina

KLASYK/50m

47,50

z. Delfina

GRZBIET/50m

43,59

NOWACKI ADAM

z. Delfina

DOWOLNY/50m

39.65

z. Delfina

GRZBIET/50m

48.19

FIREK OLIWIA

z. Delfina z. Delfina

DOWOLNY/50m KLASYK/50m

36.59 55.91

Trener Bożena Gorzec Guniaso0k soki soooo

Zaszufladkowano do kategorii News