NAGRODA PZP

Miło nam poinformować, że w dniu 09.06.24 na Walnym Zebraniu Sprawozdawczym Delegatów Małopolskiego Okręgowego Związku Pływackiego odebrała nasza pani instruktor Małgorzata Strąg nagrodę Polskiego związku Pływackiego medal na 100 lecie PZP.

Serdecznie gratulujemy

Zarząd MSP AQUARIUS

Zaszufladkowano do kategorii News

BASEN BĘDZIE NIECZYNNY OD 30.03.2024 ROKU!

W związku z trwającymi pracami dotyczącymi Remontu i rozbudowy trzeciej niecki na naszej pływalni, basen będzie nieczynny od 30.03 2024 roku. Remont potrwa około trzech- czterech tygodni.W późniejszym terminie poinformujemy o konkretnej dacie otwarcia basenu!
Informacje będziemy aktualizować na bieżąco!

Zaszufladkowano do kategorii News

„Wspieranie i upowszechnienie kultury fizycznej”

Podpisanie umów na wspieranie kultury fizycznej w 2024 roku💰 Z budżetu Gminy Myślenice na wspieranie sportu w bieżącym roku przeznaczono łącznie blisko 1,3 miliona złotych, które już wkrótce zostaną rozdzielone wśród trzydziestu sześciu organizacji działających na terenie gminy. Przedstawiciele części z nich stawili się w poniedziałek 29 stycznia w magistracie, gdzie wspólnie z burmistrzem Miasta i Gminy Myślenice, Jarosław Szlachetka oraz Skarbnik Gminy Myślenice, Anitą Kurdziel sygnowali umowy na przekazanie określonego dofinansowania.📄 Reprezentanci sześciu organizacji z terenu Gminy Myślenice powiązanych z działalnością sportową podpisało już umowy dotyczące dofinansowania przyznanego w ramach otwartego konkursu ofert na realizację zadań w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej w 2024 roku. Wśród obecnych znaleźli się przedstawiciele Kgw Osieczany, LKS Górki Myślenice, Respekt Myślenice, Myślenickie Stowarzyszenie Pływackie Aquarius Myślenice, Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych Gminy Myślenice oraz UKS Zarabie Myślenice.

Zaszufladkowano do kategorii News

KLUB 2023

Miło nam poinformować że nasze stowarzyszenie otrzymało dotacje z w ramach rządowego projektu KLUB 2023.

W tegorocznej edycji programu wnioski złożyło aż 7546 klubów! Dofinansowaniem zostanie objęte 5900 .

Zaszufladkowano do kategorii News

Prace budowlane

Dzień dobry,
Pragniemy poinformować Państwa , dzieci szkolące się w sekcji, że w związku z rozpoczynającymi się pracami dotyczącymi rozbudowy basenu (trzecia niecka),
od dnia 18 kwietnia  2023 r. z użytku wyłączone będzie wanna do hydromasażu.
W związku z pracami budowlanymi i wyburzeniowymi mogą również występować czasowe utrudnienia i niedogodności, związane z hałasem na basenie, w trakcie trwania zajęć.

Prosimy o wyrozumiałość.

#Zmieniamy się dla Państwa.

Zobacz galerię obrazkówPozdrawiam
Dominika Cuprjan
Kierownik
Krytej Pływalni Aquarius- MOKiS

Zaszufladkowano do kategorii News

Drugi semestr 2022-2023

Uprzejmie informujemy, że można dokonywać wpłaty za drugi semestr na konto bankowe. Odbiór karnetu w biurze stowarzyszenia w poniedziałki i środy od 16 do 18 h .

Zaszufladkowano do kategorii News

Zawody Pływackie o Puchar Burmistrza Nowego Targu

W niedziele odbyły się Zawody Pływackie o Puchar Burmistrza Nowego Targu. Były to bardzo udane zawody dla naszych zawodników. Zdobyli 1 złoty, 6 srebrnych i 5 brązowych medali. Bardzo pięknie postępy poczyniły Jania Kinga, Jania Zofia, Walancik Dorota . Serdecznie gratulujemy wyników

Zaszufladkowano do kategorii News