Prowadzący zajęcia : Instruktor Agnieszka Pustelnik – Kołodziejczyk
lp | Poniedziałek 17 duży basen , tor zewnętrzny 1 | Poniedziałek 17.45 duży basen, tor środkowy 2 |
1 | ŻARSKA EMILIA | KAROLINA MALINA |
2 | WOJCIECH SURÓWKA | TUPTA LENA |
3 | TYMOTEUSZ SUCHTA | WOLAK JAN |
4 | MURZYN RAFAŁ | WOLAK JULIA |
5 | KMIECIK URSZULA | MICHALIK WIKTORIA |
6 | KMIECIK ANNA | GÓRKA KATARZYNA |
7 | DUDA ANNA | JAWORSKI BUJAS MIKOŁAJ |
8 | SZYMONIAK MAJA | TRYBAŁA KAROLINA |
9 | ŁOBODA MIKOŁAJ | LEWANDOWSKA EMILIA |
10 | PIETRZAK | TUREK PARTYCJA |
11 | PIETRZAK | PIWOWARCZYK DANUTA |
12 | KOMINIAK MILENA | |
13 | KOBIAŁKA MALWINA | |
14 | ||
15 | ||
PROWADZĄCY INSTEUKTOR AGNIESZKA PUSTELNIK KOŁODZIEJCZYK
LP | ŚRODA 17 ZEWNĘTRZNY TOR , DUŻY BASEN | ŚRODA 17.45 DUŻY BASEN TOR ŚRODKOWY |
1 | KOŁODZIEJCZYK LENA | MALINA KAROLINA |
2 | WAWRUCH JULIA | |
3 | GÓRKA KINGA | |
4 | ŁOBODA NIKODEM | ZABDYR AMELIA |
5 | SIMONE DI LAZARE | ZLEZARCZYK AMELIA |
6 | DYRDAŁ HELENA | LEWANDOWSKA EMILIA |
7 | GÓRKA KATARZYNA | |
8 | KOBIAŁKA ANTONI | |
9 | ||
10 | ||
11 | ||
12 | ||
PROWADZĄCY INSTRUKTOR GRAŻYNA OWCA
LP | PONIEDZIAŁEK 17 MAŁY BASEN | PONIEDZIAŁEK 17.45 DUŻY BASEN TOR ZEWNĘTRZNY | PONIEDZIAŁEK 18.30 DUŻY BASEN TOR ŚRODKOWY |
1 | TRZEPACZ KRZYŚ | PŁACHTA JULIA | KORDULA ELIZA |
2 | SUCHTA FLORIAN | IGOR WILK | ZAWIERUCHA GABRIEL |
3 | SUCHTA ANTONINA | RACZYŃSKI SZYMON | PYRDOŁ ALICJA |
4 | MURZYN FILIP | RÓG JAN | JĘKOT MICHAŁ |
5 | KOBIAŁKA IGNACY | CZEPIEL AMELIA | BANIOWSKI BARTOSZ |
6 | PIETRZAK WIKTOR | KWAŚNY SEBASTIAN | BANIOWSKI JAKUB |
7 | DYRDAŁ MARTYNA | GÓRKA FILIP | CHLEBDA ALEX |
8 | KRÓL JUSTYNA | TRYTKO MAKSYMILIAN | CHLEBDA JAKUB |
9 | GRUSZECZKA TOMASZ | MAKSELON AMELIA | |
10 | |||
11 | |||
PROWADZĄCY INSTRUKTOR GRAŻYNA OWCA
LP | ŚRODA 17 MAŁY BASEN | ŚRODA 17.45 TOR ZEWNĘTRZNY DUŻY BASEN | ŚRODA 18.30 TOR ŚRODKOWY DUŻY BASEN |
1 | WAWRUCH ANTEK | JĘDROCHA MARIA | KORDULA ELIZA |
2 | TRZEPACZ KRZYSZTOF | LUBIECKA EWA | ZAWIERUCHA GABRIEL |
3 | KOŁODZIEJCZYK MAJA | ZAWIERUCHA TYMOTEUSZ | CHLEBDA ALEX |
4 | PIWOWARCZYK STANISŁAW | ARENDARCZYK BARTOSZ | CHLEBDA JAKUB |
5 | TAFEL IZA | WYLĘGAŁA KACPER | |
6 | OŻÓG M | DZIADKOWIEC MARYSIA | |
7 | OŻÓG GABRIELA | DRABIK WIKTORIA | |
8 | JASEK NINA | MANIECKI JAKUB | |
9 | MAŁKOWSKI TYTUS | BAŁAZIŃSKI ADAM | |
10 | KOMANOWSKA WIKTORIA | KWAŚNY SEBASTIAN | |
11 | ŻBIKOWSKI LEON | WIDŁA PATRYK | |
PROWADZĄCY INSTRUKTOR AGNIESZKA KASPRZYCKA
LP | PONIEDZIAŁEK 17,45 MAŁY BASEN | PONIEDZIAŁEK 18.30 DUŻY BASEN TOR ZEWNĘTRZNY | PONIEDZIAŁEK 19.15 TOR ŚRODKOWY DUŻY BASEN |
1 | RÓG ZOFIA | OLEKSY SZYMON | DOMINIK DROŻDŻ |
2 | NAGEL IGNACY | OLEKSY EMILIA | PIWOWARCZYK ADAM |
3 | RENETORYK JAKUB | BANIOWSKA ANNA | RUMAN KORNELIA |
4 | KUCZAJ ZUZANNA | KOWALSKA SANDRA | SZATAN MACIEJ |
5 | TRYBAŁA NATALIA | KUPIEC WOJCIECH | |
6 | TUREK GABRIELA | KUPIEC ANNA | |
7 | BRYK LIDIA | KLIMAS KARINA | |
8 | PIWOWARCZYK TERESA | KLIMAS MAKSYMILIAN | |
9 | PIWOWARCZYK STAŚ | ||
10 | |||
PROWADZĄCY INSTRUKTOR AGNIESZKA KASPRZYCKA
LP | ŚRODA 17,45 MAŁY BASEN | ŚRODA 18.30 DUŻY BASEN TOR ZEWNĘTRZNY | 19,15 DUŻY BASEN TOR ŚRODKOWY |
1 | MALINA ALEX | INGARDEN MIKOŁAJ | PIWOWARCZYK ADAM |
2 | TRĘBACZ ZUZANNA | INGARDEN BARTŁOMIEJ | RUMAN KORNELIA |
3 | KLIMAS KARINA | SZATAN MACIEJ | |
4 | WOŁEK MAGDALENA | KLIMAS MAKSYMILIAN | |
5 | GOLONKA ANNA | OLEKSY SZYMON | |
6 | GOLONKA GABRIELA | OLEKSY EMILIA | |
7 | CHUDZIK SZYMON | KUCZAJ BARTOSZ | |
8 | MIĘTKA WOJCIECH | ||
9 | |||
10 | |||